Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Oluline info neile, kes soovivad elektroonilise õpilaspileti jaoks uue foto teha

Uuel õppeaastal kehtima hakkava elektroonilise õpilaspileti jaoks saab soovi korral ka uue pildi teha. Pildistamine toimub Viimsi Kooli suure maja aulas reedel, 31. mail kell 8:15 - 14:00 ning väikese maja aulas esmaspäeval, 3. juunil kell 8:15 - 14:00. Pildistamissoovist tuleb oma klassijuhatajale teada anda hiljemalt 27. maiks. Alates augustist saab vanem ka ise kuni 18. aastase lapse (üle selle on laps juba täisealine ning saab ainult ise tegutseda) foto süsteemi üles laadida, õpilane saab seda ise teha alates 14. eluaastast. Süsteemi sisselogimine toimub ID-kaardi või kommertspankade vahendusel. Augustis ilmub kooli kodulehele ka täpsem info ja tegevusjuhis.