Viimsi Kooli infolaat koos Viimsi turvalisuspäevaga

14. septembril kell 11.00-14.00 toimub Viimsi Kooli traditsiooniline infolaat koos Viimsi Turvalisuspäevaga.

Viimsi Kooli infolaada eesmärk on tutvustada vaba-aja veetmise võimalusi vallas, anda ülevaade Viimsi koolis toimuvatest huviringidest ning trennidest. Nagu juba varasemad aastad on näidanud on tegemist tõeliselt meeleoluka üritusega, kus peale info jagamise saab osta kooli- ja kontoritarbeid, raamatuid, tellida koolivormi. Lisaks astuvad laval üles mitmed infolaadal osalejad!

Viimsi Turvalisuspäeva eesmärgiks on anda viimsilastele igakülgset teavet, kuidas tagada enda ja oma lähedaste turvalisus ning kaitsta oma vara.

Lisaks sellele toimub koolivormiriiete ja talispordivarustuse taaskasutusmüük ning on võimalus annetada koolile lauamänge.

Üritus on kõigile tasuta!

Koolivormiriiete ja talispordivarustuse taaskasutusmüük

Kellel on soov annetada väikeseks jäänud koolivormiriideid ning talispordivarustust (eriti on oodatud suusad) heategevusele või müüa neid väikese raha eest, võib korra esemed tuua suure koolimaja kantseleisse koolipäeviti kell 8.00-16.00. Taaskasutusse toodud riided ja talispordivarustus müüakse sümboolse hinna eest 14. septembril toimuval kooli infolaadal. Saadud tulu läheb kooli jaoks vajalike vahendite soetamiseks.

"Anname lauamängudele uue elu"

Infolaadal kutsume üles liituma algatusega "Anname lauamängudele uue elu". Selle kaudu ootame kooli kapinurgas seisvaid lauamänge, et nendega sisustada Viimsi Kooli algklassiõpilaste vahetunnid ja pikapäevarühma ruumid kolmes õppehoones. Infolaadal jäta oma lauamäng taaskasutuspunkti. Lauamänge võib tuua ka kooliaasta jooksul suure maja kantseleisse.

Lisainfo:
Merike Hindreus