Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Õpilaspiletite kehtivuse kontroll

Õpilaspileti kehtivuse kontroll

Õpilaspileti kehtivuse kontrollimiseks sisesta korrektne õpilase isikukood (tohib sisalda ainult numbreid). Kuvatakse kõik selle õpilase momendil kehtivad õpilaspiletina kasutatavad kaardid. Kui nende hulgas on mõni pikendamist mittevajav kaart, siis kuvatakse ka vastav teade. Kui õpilasel on mõne teise kooli nimega kehtiv kaart, siis tuleb tellida uus, Viimsi kooli nimega kaart. Võõra kooli nimega kaardid deaktiveeritakse.

Õpilaspiletite kehtivust saab kontrollida ka mobiilsetes seadmetes.

Eesti õpilaspiletite ja ISIC-kaartide kehtivusajad

29.08.2016

Eesti õpilaspileti elektrooniline (kiibile salvestatud) kehtivusaeg on 3 aastat,  ISIC-kaardil vastavalt tellimisele (1, 2 või 3 aastat). Elektrooniline tähtaeg lõpeb 31. detsembril. Elektroonilise kehtivusaja ületanud kaarte ei saa kasutada kooli sööklas, garderoobis ega ühistranspordis. Eesti õpilaspilet tuleb inimloetavuse jaoks sügisel kleepsuga pikendada.

Loe veel

Õpilaspileti tellimine

29.08.2016

Rahvusvahelise ISIC õpilaspileti või Eesti õpilaspileti taotlemiseks palun avage www.minukool.ee avaleht ning sisenege süsteemi oma ID-kaardi või internetipanga kaudu. Vähemalt 14 aasta vanune õpilane võib iseseisvalt pileti taotluse esitada, noorematele peab seda tegema lapse vanem. Esmase Eesti õpilaspileti eest tasub kool, asenduskaardi eest peab tellija ise maksma.

Loe veel

28.08.2016 Õpilaspiletid