Koolipere
Tervisenõukogu

18.jaanuaril - filmiõhtu!

Filmiõhtu toimub 18.01.2018.

See on sündmus, kus õpilastele näidatakse nelja filmi, erinevates kategoorites. Filmiõhtu on kogunud õpilaste seas palju populaarsust.
Avatud on kohvik, kust saab soetada mõnusaid ja endale meelepäraseid filmisnäkke. Kohvikut peavad 8.klassi õpilased oma loovtöö raames.
See kord on filmideks: "Sangarid" (Eesti film, C204 18:00), "Spirited away" (Animatsioon, C208 18:00), "Kingsman 2" (Märul, C223 18:00 ) ja "It!" (õudusfilm, aula 20:30).

15.-19.jaanuar - STIILINÄDAL

15.-19. jaanuaril toimub meie koolis stiilinädal ja ootame kõikidelt, nii õpilastelt kui ka õpetajatelt, aktiivset osavõttu.

Esmaspäeval ootame kõiki kooli tuduriietes. Pidžaama või hommikumantel seljas, sussid jalas ja kaisukaru kaenlas on ju päris mõnus koolimaja peal ringi jalutada, või mis?

Teisipäeval on võimalus kehastuda kellekski teiseks. Võib jäljendada enda lemmik filmistaari või multikategelast või hoopis riietuda kohaselt mõnele huvitavale elukutsele. Laske fantaasial lennata!

Tsitaat “On Wednesdays we wear pink” ehk “Kolmapäeviti me kanname roosat” on ka meie kolmapäeva motoks. Sel päeval saab särada pealaest jalatallani roosas.

Neljapäeval anname teile võimaluse väljendada enda isikupära mõne huvitava peakattega. Kõik mütsid on lahedad ja kaunistavad kandjat!

Nädala lõpetuseks lööme ennast üles ja vallutame koolimaja väärikuse ja elegantsusega. Viisakas riietus paneb ilusa punkti meie stiilinädalale.
Teeme üheskoos selle nädala lõbusaks ja meeldejäävaks!

Vabalava järelkaja

30.novembril toimus Vabalava, mis oli ühtlasi ka toimunud sündmuse 5. Juubel. Vabalava möödus edukalt ning lõppes suure aplausiga. Üles astusid:

Lauludega astusid üle:

Angelina Missuro, Sten Erik Prohhorov ja Maria Ivask, Linda Toom, Victoria Virkus, Maria Annabel Vainumäe, Around The Sun, Inger Fridolin, Mõx oui Jone ’n Ruun (Heleriin Lass ja Joonatan Kivi), GSUS4.

Filmidega tulid publiku ette: Ott Salla ja ö m k (Emily Bruus)

Nalja tegid Alex Paul Pukk ja Ats Pinnonen

Publiku lemmikuks osututus Linda Toom.

Aitäh meie imelistele fotograafidele Emily Bruusile ja Andre Böttkerile!
Pilte näeb siin.

Õpilasesindus tänab kõiki osalejaid ning võrratut publikut.

VABALAVA 2017 KOHE ALGAMAS!!!

Täna on toimumas viiendat korda selline sündmus nagu Vabalava.  Kuna täna on esimene juubel, otsustasime küsida KTäna on toimumas viiendat korda selline sündmus nagu Vabalava.  Kuna täna on esimene juubel, otsustasime küsida Kertu Liisa Moostelt, Vabalava peakorraldajalt, paar küsimust sündmuse kohta.

Mis on sinu roll Vabalava korraldustiimis?

Ma olen peakorraldaja. Ma juhin, panen tiimi paika, jagan ülesandeid ning üleüldse vastutan kõige eest.

Mitu aastat oled olnud Vabalava peakorraldaja?

Neli aastat viiest.

Mis innustab sind need neli  aastat ikka ja jälle tagasi peakorraldaja rolli astuma?

Kindlasti see tunne peale sündmust. Eeltöö ajal on alati pingeline, kuid kui kõik läbi saab, on tunne väga uhke.

Kas vabalaval on vaid meelelahutuslik eesmärk või on sellel ka sügavam mõte?

Otseselt sügavamat mõtet ei ole, kuid see on justkui Lemme Randma, õpilasesinduse kordinaatori, unistus olnud, et noored ainult omast tahtest saaksid lavale astuda ja teha seda, mida nad hästi teevad ja kogeda laval olemist.

Esimene kord korraldati 2013.aastal Vabalava, siis ühel aastal see jäi ära ning 2015 aastal, kui meie koosseis kokku sai, äratas Lemme oma unistuse taas ellu ning määras minu peakorraldajaks.

Mida ütleksid andekatele inimestele, kes ei julge Vabalavale esinema tulla?

Lihtsalt tulge, meil on igal aastal tore publik. Kindlasti pole mõtet karta ,kuna tegemist ei ole võistlusega.

Vabalava algab täna, 30.novembril kell 18:00 Viimsi Keskkooli aulas. Piletite eelmüük on avatud kuni 15:00-ni hinnaga 2€. Pileteid saab ka osta kohapealt, hinnaks on 3€. Avatud on puhvet maitsvate suupistetega ning kohal on ka õpilasfirma Choco Fruity müümas oma maitsvaid maiuspalasid.

Melissa Buinenko
ÕE pressiesindaja

VABALAVA KUTSE

www.youtube.com/watch

VABALAVA 2017

Vabalava tuleb taas!!! Sel aastal on Viimsi Keskkooli Õpilasesindusel au kuulutada Viimsi Kooli lava vabaks juba viiendat korda! Peaaegu juubeli puhul korraldame Vabalava varem, kui kunagi ennist! Vabalava 2017 toimub 30.novembril, algusega kell 18:00

Vabalava on sündmus, kus 6.-12.klassi õpilased saavad tulla oma talenti ning oskusi meie laval esitama. Oma andekust ja võimekust saab väljendada viies kategoorias: muusika, kehaline väljendus, suuline väljendus, osavus ja film.

Registreeri end esinejaks SIIN

Pileti hinnad:
Eelmüük 2€
Kohapeal 3€

Pileteid saab osta kõigi õpilasesinduse liikmete käest või kirjutades pileti soovist meie facebooki.
**Eelmüük algab 8.novembril**

Viimsi Kooli õpilasesindus 2017/2018 õppeaastal

Õpilasesinduse presidendiks valiti Peeter Aleksander Paju. Asepresident on Kertu Liisa Mooste. Mõlemad on 11.klassist.

Kogu õpilasesinduse koosseis sel õppeaastal (12.klassi õpilased nõunikena):

Lemme

8.klass

Loe veel

Õpilasesinduse infovoog

Õpilasesinduse tegemiste kohta saab lugeda nende FB lehelt