Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Noored mänge testima

Vaata Maailma SA teeb koostööd GameFounders StartUp kiirendiga- the first gaming startup accelerator in Europe https://www.facebook.com/gamefounders. Sellega seoses pakume võimalust panna kokku mänguhuvilistest noortest väike grupp ning tulla Tallinna, StartUp inkubaatoris (MustamäeTehnopolis toimuvatele mängutestimise päevale.
Planeeritud playtesting päevad on:
27. september
11. oktoober
25. oktoober
Ühel päeval on võimalik mänge testida kahel grupil. Ühe gupi suurus 10-30 noort. Esimene grupp kell 10.00-12.00, teine grupp kell 13.00-15.00.

Vanuse osas eelistaks mitte väga väikeseid lapsi, sest mängude testimise eelduseks on inglise keele oskus suhtlustasandil. See oleks väga äge võimalus noortel näha ja saada kogemus kuidas reaalselt mänge luuakse ning osaleda arendusprotsess. Mänge testivate noorte tagasiside aitab arendajatel oma tooteid sihtgrupi vajadustele vastavalt täiustada ja arendada. Kuna mängude loojad ja arendajad on rahvusvahelised arendusmeeskonnad, siis toimub kogu suhtlus inglise keeles.

Palun andke teada 16.septembriks, kes ja millal oleks huvitatud sellest võimalusest kinni haarama.