Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Uurimistöö juhendamine

Sa oled avastanud enda jaoks põneva teema, mille kohta soovid head uurimustööd kirjutada. Tartu Ülikooli teaduskool tuleb Sulle appi, aidates leida uurimistöö konsultante. Konsultant on oma ala spetsialist, kes oskab anda Sulle ja Su õpetajale nõu uurimuse läbiviimiseks. Kui uurimus eeldab keerukate katsete tegemist, on koostöös konsultandiga selleks võimalik kasutada Tartu Ülikooli laboratooriume. Konsultandi abil tõuseb Su uurimustöö kvaliteet kindlasti. Kui leiad, et vajad konsultati, ära kõhkle küsimast!

Konsultandi leidmiseks on vaja saata e-kirjaga taotlus TÜ teaduskooli aadressil nebori at ut dot ee hiljemalt 18. oktoobriks 2013. Taotluses peavad olema soovitusliku uurimistöö teema või valdkond, selle lühikirjeldus, esialgsed uurimisküsimused, juhendava õpetaja soovitus ning Sinu motivatsioonikiri koos kontaktide ja töö valimise eeldatava tähtajaga.
TÜ teaduskool annab konsultantide leidmise otsusest Sulle teada ühe kuu jooksul.
Konsultandi panust Sinu uurimustöö valmimisse rahastab TÜ teaduskool.
Lisainfo: Veebilehelt http://www.teaduskool.ut.ee/7807 või Viktoria Neboriakinalt nebori at ut dot ee , tel: 56206417