Karulaugu õppehoone spordipäev

18.septembril kogunesid Karulaugu õppehoone ette erinevatel aegadel rõõmsad, veidi vihmast sügisilma trotsivad õpilased. Toimus Viimsi Kooli Karulaugu õppehoone õpilaste spordipäev.

Kui kõik klassiastme õpilased olid kogunenud, toimus kehalise kasvatuse õpetajate juhtimisel soojendusvõimlemine. Esimeste klasside esimeseks alaks oli rõngast läbi pugemine. Terve klass hoidis kätest kinni ja nõnda tuli meeskonnana toimetades rõngas rea algusest lõpuni ja siis jälle algusesse tagasi.

Ja nii sai alguse sportlik päev

I klasside alad
• Klasside vaheline teatejooks
• Hüppav uss (klassi hoota kaugushüpe)
• Laulu uss (laulmine ja liikumine)
• Maastikujooks
• Näljane õunauss (täpsusvise)

II ja III klasside alad
• Hoota kaugushüpe
• Täpsusvise
• 700 m jooks
• Topispalli vise
• "Ämblik"
• Arvu mäng

IV ja VI klasside alad
• Hoota kaugushüpe
• Täpsusvise
• 700 m ja 1,9km jooks
• Topispalli vise
• "Ämblik"
• Arvu mäng

Kogu sportliku päeva panid kokku ja viisid läbi kehalise kasvatuse õpetajad Agne Piibar ja Lauri Koogas. Nende suurteks abilisteks olid kõik klassijuhatajad ja aineõpetajad. Aitäh toreda päeva eest!