Huvitegevus
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Ma vaatan maailma Igaviku Aknast
Ranna rahva lood ja laulud
Džässis ainult tüdrukud
Armastusel on vaid algus
Naissaare sünd
Valge tee kutse
Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast
"Ma väga armastasin... muu ei ole oluline."
West Side Story
Lavastused
Pildikesi lavastustest
Teatritrupp K.O.K.K.

Viimsi kooliteatri lavastused

2017 Laste -ja noortekultuuriaastale pühendatud kogupere etendus- "Mängult või päriselt?" Viimsi Kooli aulas (10 etendust)

2016 Merekultuuriaastale pühendatud tantsuetendus "Sa tule nüüd.." koos Viimsi valla ja külalistantsurühmadega (2 etendust) Viimsi staadionil

Kõige kallim jõulukingitus Viimsi Kooli aulas (6 etendust)

2015 R. Rodgersi muusikal Helisev muusika koostöös Viimsi Muusikakooli orkestriga Viimsi kooli aulas (11 etendust ja 5 lisaetendust)

2014
"Ma vaatan maailma Igaviku Aknast" Maria ja Johan Laidoneri perekonnast ja Eesti riigi loomisest pühendatud J. Laidoneri 130.sünniaastapäevale (10 etendust) Kindral Laidoneri muuseum Viimsis

2013 Fame Viimsi Kooli aulas ( 9 etendust)

Grease Viimsi Kooli aulas( 8 etendust)

2011 Lumekuninganna Viimsi Kooli aulas (10 etendust)

2010 Malvina päevik (2 etendust) Noorte tantsijate XII Vabariikliku suvelaagri etendus Olav Ehala 60 juubeliks, Laidoneri pargis.

2010 Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi (10 etendust) Harjumaa kooliteatrite festivali "Hõbedane laureaat“

2009 Ma vaatan maailma igaviku aknast. Maria ja Johan Laidoneri perekonnast ja Eesti riigi loomisest pühendatud J. Laidoneri 125.sünniaastapäevale ( 8 etendust)

2008 Ranna rahva lood ja laulud ( 4 etendust) Viimsi Vabaõhumuuseumis. Näitlejateks Viimsi Kooli õpetajad ja nende sõbrad

2007 Džässis ainult tüdrukud ( 8) Harju maakonna kooliteatrite Grand Prix

2006 „Armastusel on vaid algus…” Viimsi mõisas 8 etendust

2005 Juhan Saar Valge tee kutse Raimond Valgre elu- ja loometeest (5 etendust)

2004
J. Laidoneri 120. sünniaastapäevale pühendatud etendus Ma väga armastasin, muu ei loe (15 etendust Laidoneri Muuseumis)

2003 L. Bersteini muusikal West Side Story Kooliteatri 10. aastapäevaks koos külalisesinejatega Ylivieskast. (Viimsi Spordihallis 5 etendust.)

2002 Soome Ylivieska lukio ja Viimsi Keskkooli kooliteatri ühine muusikaliprojekt L. Bersteini West Side Story .(9 etendust Ylivieskas)

2001 O. Lutsu jutustusel ja O. Ehala muusikal põhinev muusikaline näitemäng Nuki (1 etendus jaanilaupäeval, Viimsi Vabaõhu muuseumis)

2000 K. Ermi muusikal Taevane põrgu (l vabaõhuetendus koos 400 vabariiklikust noorte tantsijate suvelaagrist osavõtjaga, 14 siseetendust). Harju maakonna kooliteatrite festivali grand prix. Esindas Harju maakonda vabriiklikul festivalil Rakveres

2000 A. Liivese komöödia Need kauged ajad (7 etendust) Osales Harju maakonna harrastusteatrite festivalil Maardus. Harju maakonna kooliteatrite festivali (Viimsis) I laureaat. Esindas Harju maakonda vabariiklikul festivalil Pärnus, kus jagas Jõgeva „Liblikapüüdjatega” I kohta.

1999 Vendade Grimmide muinasjutul põhinev lastemuusikal Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi (17 etendust) Harju maakonna kooliteatrite festivali (Viimsis) grand prix.

1999 R. Rodgersi muusikal Oklahoma (15 etendust). Harju maakonna kooliteatrite festivali (Viimsis) grand prix vanemas vanusegrupis. Esindas Harju maakonda vabariiklikul festivalil Kohtla-Järvel.

1998 P. Kilgase instseneering Burnetti jutustusest Väike printsess (8 etendust)
Harju maakonna kooliteatrite festivali (Viimsis) grand prix nooremas vanusegrupis.

1998 Dokumentaaljutustus Lugu Eestimaast (7 etendust)
Osales Harju maakonna kooliteatrite festivalil Ardus.

1997 Schwartzi instseneering Anderseni muinasjutust Lumekuninganna (6 etendust)

1997 B. Shermani muusikal Mary Poppins (20 etendust)
Esindas Harju maakonda vabariiklikul festivalil Viimsis

1996 Showetendus Missivalimine Viimsi moodi (4 etendust)
Harju maakonna kooliteatrite festivali (Ardus) võitja.
Esindas Harju maakonda vabariiklikul festivalil Viljandis

1996 L. Kivikase samanimelisel romaanil põhinev Nimed marmortahvlil

1995 R. Rodgersi muusikal Helisev muusika (13 etendust)
Viimsi miniteatripäevade parim etendus

1994 Kooliteemaline näidend Ainuraksed (4 etendust) Harju maakonna kooliteatrite festivali võitja. Osales Saaremaa teatripäevadel.

1994 Komöödia Kaheksa armastavat naist (4 etendust)
Osales Viimsi miniteatripäevadel.

1993 B. Alveri luulekava (3 etendust) Osales B. Alveri luulepäevadel Jõgeval

1992 Schwartzi instseneering Anderseni muinasjutust Lumekuninganna (5 etendust)