Viimsi Koolis toimub Entrumi ideede genereerimise minikoolitus

26. oktoobril toimub Viimsi Keskkoolis Entrumi ideedegenereerimise minikoolitus. Osalevad 7., 10. ja 11. klasside majandust õppivad õpilased.

2013/2014. õa tegutseb Eesti ja rahvusvaheliste auhindadega tunnustatud noorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm ENTRUM Põhja-Eestis. Programmi raames pakutakse tasuta ettevõtlusõpet ja kujundades ettevõtlikku eluhoiakut Harjumaa (sh Tallinna), Läänemaa, Raplamaa ja Järvamaa 13-19-aastaste elluastujate seas.

Tegemist on oktoobrist 2013 kuni maini 2014 kestva põnevatest sündmustest koosneva ja just teismeliste jaoks atraktiivseks kujundatud suurejooneliste ürituste sarjaga ja ettevõtlikkusideede konkursiga, mille tulemusena annab EV President Toomas Hendrik Ilves õppeaasta lõpus üle:
1. Eesti kõige Ettevõtlikumate Koolinoorte tiitli (parima teostusega koolinoorte start-up’i autoritele;
2. Eesti kõige ettevõtlikuma kooli tiitli (suurema finalistide arvuga koolile.

Kõik ettevõtlikud noored on oodatud liituma Entrumi tegevustega!
Vaata ja leia oma tee lingilt www.entrum.ee / Facebook: Noorteprogramm Entrum / YouTube: Entrum TV