Viimsi Kool osaleb algatuses "Eesti 100 tamme"

Viimsi Kool koos Viimsi vallaga osaleb Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks pühendatud algatuses "Eesti 100 tamme". Üks tore kingitus mida saame nii oma riigile kui iseendale teha, on istutada järgmisteks aastasadadeks päris oma tammepuu.

Algatuse avaüritus toimub 29. septembril Kadrioru pargis algusega kell 12.00.

Viimsi Kooli 1.- 6. klassid lähevad pärast mihklipäeva tõrusid korjama. Seejärel saadetakse tõrud koos tammede kasvatamise juhendiga https://www.eesti.ee/ev95/et/ev100/Eesti-100-tamme/juhendid lapsevanematele, kes on valmis tammede kasvatamises kaasa lööma.

Et tõrude korjamisega teha juba algust mihklipäeval, siis saate perega osaleda Eesti 100 tamme perepäeval 100-tamme-plakat

Miks mitte jätta ka endast märk oma riigi ajalukku ja istutada Eesti Vabariigi 100 juubeliks tammepuu.

Vaata rohkem: facebook.com/100tamme