Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Keskkonnalaager 6. - 9. klasside õpilastele "PÕNEV LOODUS MINU ÜMBER"

Kutsume 6.-9. klasside õpilasi keskkonnalaagritesse „PÕNEV LOODUS MINU ÜMBER“. Keskkonnaamet korraldab 2014. aasta kevadtalvel õpilastele 3-päevased keskkonnalaagrid Kesk-Eestis, Läänemaal ja Ida-Virumaal. Laagris osalemine on TASUTA (korraldamist toetab KIK), laagrisse pääsemiseks tuleb õpilastel osa võtta videoklippide konkursist „Põnev loodus minu ümber“. Tööde esitamise tähtaeg on 4. november 2013. a.

72 videokonkursi parimate tööde autorit saavad kutse osaleda keskkonnalaagrites, igas laagris osaleb 24 õpilast. Konkursil osalevad uuesti ka 2013 a. kevadel esitatud tööd, soovi korral on neil autoreil õigus oma esitatud tööd täiendada ja neil on lubatud esitada mõlemasse kategooriasse veel üks töö.

Täpsemalt saate videokonkursi kohta teada Keskkonnaameti kodulehelt http://www.keskkonnaamet.ee/teenused/keskkonnaharidus-2/konkurss/ ning Facebook`st http://www.facebook.com/ponevloodus.