Toimus ESTIC projekti algatuskohtumine

16.-19. oktoobrini toimus rahvusvahelise projekti "ESTIC - Sustainable School Policy" algatuskohtumine Viimsi koolis.

Koos projekti partnerkooliga (Fjöbrautaskolinn vid Armula) Islandilt lepiti kokku projekti tegevustes ning genereeriti ühiselt ideid projekti käigus valmiva jätkusuutliku kooli kontseptsiooni ja õppematerjalide kohta.

Algatuskohtumisel oli Islandilt kaks projektimeeskonnaliiget ning kevadvaheajal tuleb projekti raames Islandilt Eestisse 10 õpetajat.

ESTIC projekti Eesti meeskond ja Islandilt Helmut Hinrichsen (projektijuht) ning Jona Guðmundsdóttir (loodusainete osakonna juhataja).

Täpsem info projekti kohta rubriigist "Rahvusvahelised projektid"