Projektid
ICT in USE (Erasmus+)
Õppijaks kujunedes (Erasmus+ õpiränne 2017/2018)
Õppiv õpetaja - õppiv kool (Erasmus+ õpiränne)
Õppija arengut toetav õpetaja (Innove projekt)
Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity
What's up?!
KIK projektid
Rahvusvahelised projektid 2015/2016
Rahvusvahelised projektid 2013-2015
Erasmus+ õpirände projekt 2014/2015
Be active. Stay healthy!
TreasureBooks
ESTIC - Sustainable School Policy
Creative Classroom
Üldõpetust toetav koostööprojekt

Toimus ESTIC projekti algatuskohtumine

16.-19. oktoobrini toimus rahvusvahelise projekti "ESTIC - Sustainable School Policy" algatuskohtumine Viimsi koolis.

Koos projekti partnerkooliga (Fjöbrautaskolinn vid Armula) Islandilt lepiti kokku projekti tegevustes ning genereeriti ühiselt ideid projekti käigus valmiva jätkusuutliku kooli kontseptsiooni ja õppematerjalide kohta.

Algatuskohtumisel oli Islandilt kaks projektimeeskonnaliiget ning kevadvaheajal tuleb projekti raames Islandilt Eestisse 10 õpetajat.

ESTIC projekti Eesti meeskond ja Islandilt Helmut Hinrichsen (projektijuht) ning Jona Guðmundsdóttir (loodusainete osakonna juhataja).

Täpsem info projekti kohta rubriigist "Rahvusvahelised projektid"