Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli suure õppehoone 1.-3. klasside isadepäeva pereõhtu

Kolmapäeval, 6. novembril kell 17.00 - 19.00 toimub Viimsi Kooli suures õppehoones 1.-3. klasside isadepäevale pühendatud pereõhtu. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega.

Osaleda saab mitmes erinevas töötoas. Eesmärk on tundma õppida koolimaja läbi siseruumides orienteerumise. Koos saab töötubades üle korrata ja kinnistada kooli ning kodukohaga seontuvat. Pereõhtu organiseerijateks on Viimsi Kooli 1.-3. klasside õpetajad, raamatukogu, tugikeskus.
Erinevates töötubades osaledes saab koguda punkte. Vähemalt 7 töötoas osaledes saab meeskond väikese auhinna. Töötoad on avatud erinevates majatiibades ja korrustel. Valikuid on mitmeid!

Tulge kohale kogu perega ja veetke põnev õhtupoolik!