Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Nädalatervitus
Õppeperioodid ja vaheajad
Eelkool 2017/2018
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Etluskonkurss Karulaugu õppehoones

Teisipäeval, 5.novembril, toimus Viimsi Kooli Karulaugu õppehoones traditiooniks saanud etluskonkurss. Lavale astusid kõikide klasside esindajad. Selle aasta teema valikul lähtuti eelolevast laulu- ja tantsupeost - PUUDUTUS / hoolivus, õnn, märkamine. 1.-3.klasside õpilased lugesid luuletuste ja 4. ning 6.klasside noored valisid samal teemal muinasjutu või muistendi. 

Žürii poolt toodi välja järgmised etteasted:

1.klass
parim - Erich Vään (1B, õpetaja Virve Meresma)
II koht - Diana Keller (1D, õpetaja Epp Orula)
Mia Oja (1A, õpetaja Elle Toper)
III koht - Liisa Kivirand (1A, õpetaja Elle Toper)
Rasmus Nurmsalu (1A, õpetaja Elle Toper)
eripreemia hea luuletuse valiku eest - Oliver Siimpoeg (1A, õpetaja Elle Toper)


2.klass
parim - Oliver Vaks (2C, õpetaja kersti Randmer)
II koht - Anna Helin Hirvoja (2B, õpetaja Tiina Pukk)
Markus Haavik (2A, õpetaja Kerti Rannisto)
III koht - Sophie Quak (2C, õpetaja Kersti Randmer)
Markus Kokk (2A, õpetaja Tiina Pukk)
eripreemia omaloomingu eest - Aurora Kärk (2D, õpetaja Maris Tuulik)
eripreemia omaloomingu eest - Andre Juhansoo (2D, õpetaja Maris Tuulik)


3.klass
parim - Anneli Pruul (3B, õpetaja Kairi Lehtpuu)
II koht - Õnne Anton (3B, õoetaja Kairi Lehtpuu)
III koht - Elis Randmaa (3C, õpetaja Kätlyn Kanarbik)
Triin Korv (3C, õpetaja Kätlyn Kanarbik)


4.klass
parim - Marta Tõnisalu (4C, õpetaja Maarja Vaher)
II koht - Miia Kams (4B, õpetaja Reet-Ly Lindal)
Amelia Carmelle Neame (4C, õpetaja Maarja Vaher)
III koht - Ralf Marcus Veedler (4B, õpetaja Reet-Ly Lindal)


6.klass
parim - Alfred Kokk (6G, õpetaja Maret Laiv)
Andreas Kalvet (6F, õpetaja Marju Kirss)
II koht - Liis-Carmen Õispuu (6G, õpetaja Maret Laiv)
Allan Möldre (6S, õpetaja Eliis Ait)
Markkus Mätlik (6F, õpetaja Marju Kirss)
III koht - Hanna kristina Käerdi (6G, õpetaja Maret Laiv)
Krevon Alet-Märtson (6D, õpetaja Maret Laiv)
Rebecca Järna (6D, õpetaja Maret Laiv)
Jakob Haud (6F, õpetaja Marju Kirss)

Kiitus kõikidele, kes lavale astusid ja suur aitäh korraldajatele, eesotsas õpetaja Elle Toper'iga.