Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

I kooliastme pereõhtu

6. novembril toimus Viimsi Kooli suures õppehoones 1.- 3. klassi isadepäevale pühendatud pereõhtu. Üritusest võttis osa ca 230 pere, kes said valida 13 töötoa hulgast omale sobivad ja neis osaleda.

Pered said orienteeruda koolimajas ja tutvuda erinevate õppeklassidega. Tutvuda aineõpetajatega. Pereõhtu suurimaks väärtuseks on koostöö kodu ja kooli vahel, mis suurendab kogukonnatunnet.

Sai meisterdada puidutöötoas, uurida kooli ajaloo raamatut ”See hetk on nõnda tähtis minule”, otsida infot ja näidata oma osavust kooli kodulehe tundmisel, laulda kooli hümni, tegeleda spordiga, lahendada mõistatusi ja täita ristsõna, nuputada kooli töötajate nimesid ja ameteid, sportida ning näidata oma teadmisi Viimsi valla kaardi tundmises. Raamatukogude esindajad täiendasid keele ja kirjanduse tundmist. “TORE” lastegrupp väärtustas isasid, tunnustades neid medalitega. Kokkuvõttes toetati I kooliastmes õpitut.

Ühistööna valmis “Viimsi tamm”, mille mahulise võra moodustab kokku tulnud kogukonna nimelised peopesad. Puu valmimise eest kandsid hoolt aktiivsed lapsevanemad. Tamme alla saab I kooliaste A-korpuses terve aasta koguneda.

Erilised tänud: Kaja Koost, Ingrid Rõigas, Vilve Roosioks, Sulev Ennomäe, Erkki Piisang, Aime Miil, Anne Pürg, Jane Palu, Maie Jõhvikas, Bruno Nopponen, Merit Eskel, Eve Ott ja kõik kaasa löönud klassijuhatajad I kooliastmest.