Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

SA Viimsi Keskkooli Fond valis välja rahastatavad projektid

Septembri alguses kuulutas SA Viimsi Keskkooli Fond välja konkursi, mille abil oli Viimsi Kooli töötajatel, õpilastel, lapsevanematel ja vilistlastel võimalik taotleda Viimsi Kooli Fondist raha vähemalt üht klassiastet kaasava projekti läbiviimiseks.

Tingimuseks oli asjaolu, et projekt peab toetama üht järgmistest tegevustest: õppekava rakendustegevus; sporti ja tervist edendav tegevus; kultuuritegevus. Toetuste läbivaatamine toimus kahes voorus ning valiti välja projektid, mida fond rahaliselt toetab.
Komisjoni kuulusid: fondi juhatuse liige, fondi nõukogu liige, iga kooliastme õppejuht, hoolekogu esindaja, Randvere kooli ja Karulaugu kooli esindajad.

Toetatud projektid:

1) Liiklusohutusalane etendus "Ettevaatust Auto" 7.-8.klass ( Merit Eskel)

2) Hispaaniakeelsed konversatsiooni ja kultuuri tunnid hispaania keelt emakeelena kõneleva inimesega (Kadri Leit-Tomp)

3) "Moeaken 2014" (Heidy Erm)

4) Sportlikud väljasõidud 2013/2014 õppetöö välisel ajal (6e kl.) (Tiina Väärtmaa)

5) Isadepäevale pühendatud 1.-3.klasside pereõhtu suures majas (Marju Meremäe)

6) Projekt „Giidiga ja giidina vanalinnas“ 10. klassid (Merike Kaus)

Toetussumma oli kokku 1125 eurot, millest osad projektid said toetust täismahus ning teised osaliselt.

Margit Võsu
Komisjoni esimees