Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

IDE:2 tootearenduse töötuba

27. novembril toimub Viimsi Koolis IDE:2 tootearenduse töötuba, kus läbi praktilise tegevuse tutvustatakse inseneeria-, disaini ja ettevõtluse erialasid. Töötuba viivad läbi Eesti Disainikeskuse, TTÜ ja Eesti Kunstiakadeemia inimesed. Töötoas arendatakse 5-6-liikmelistes meeskondades innovatiivseid mobiilirakendusi ning nendega kaasaskäivaid nutikaid seadmeid.

Noortel on võimalus kuulda mainitud valdkondadest oma ala professionaalidelt ning teha meeskondades läbi tootearenduse protsess. Protsessi käigus jõutakse ka esmase prototüübini. Töö käigus tutvustatakse osalejatele süvendatumalt inseneeria, disaini ja ettevõtluse erialasid, kasutatavaid meetodeid ning õppimist ja tööd neil aladel.
Töötuba lõpeb valminud mudelite esitluste ning analüüsi ja tagasisidega juhendajatelt.