Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Üleriigiline õpetajate võrkpalliturniir 3. - 4. jaanuaril Viimsis

Viimsi Kool korraldab koostöös Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Haridustöötajate Liiduga 3. - 4. jaanuaril üleriigilise õpetajate võrkpalliturniiri segavõistkondadele. Tegemist on tradistioonilise võistlusega, mis toimub sellel aastal 25. korda. Turniiril osaleb 36 võistkonda ja võistlusele annavad rahvusvahelise mõõtme külalisvõistkonnad Lätist ja Soomest. Võistluste pidulik avamine toimub 3. jaanuaril kell 12.00 suure maja aulas. Viimsi Kooli õpetajate võistkond mängib I liigas, kus alagrupivastasteks on Avinurme Keskkool (mäng algab 3. jaanuaril Viimsi Spordihallis kell 13.30) ja Elva Gümnaasium (mängu algus 3. jaanuaril kell 15.45). Tulge omadele kaasa elama!