Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

TTÜ Tehnoloogiakooli kursused

Tallinna Tehnikaülikooli Tehnoloogiakool alustab kevadsemestril taaskord gümnaasiumiõpilastele mõeldud tasuta tehnika- ja tehnoloogiavaldkonna kursustega!
Registreerimine on avatud järgmistele kursustele:

* Robot igaühele! – Praktiline kursus, kus ehitatakse ise otsast lõpuni valmis „tuletõrjuja“, ehk robot, kelle ülesandeks on leida üles küünlaleek ning see kustutada!
Kursus algab 1. veebruaril 2014.
* Geodeesia ja geoinformaatika – Eelmisel sügisel alustanud ja väga populaarseks osutunud kursuse käigus tutvutakse täppismõõteseadmete- ja meetoditega, õpitakse andmete haldamist ja töötlemist ning uuritakse, kuidas töötavad rakendused nagu Google Maps ja Google Earth.
Kursus algab 25. jaanuaril 2014.
* Rakenduste loomise ja programmeerimise alused – vene keeles – Sissejuhatava kursuse käigus lahendatakse lihtsaid ja mängulisi ülesandeid programmeerimissüsteemi Scratch abil. Kursus algab 18. jaanuaril 2014, ent kursusega liituda on võimalik veebruarini!
* Programmeerimine Pythonis edasijõudnutele - Jätkukursus „Rakenduste loomisele“, kus keele Python näitel keskendutakse juba tõsisemal tasemel programmeerimiseks vajalikele oskustele.
Kursus algab 1. veebruaril 2014.

Lisaks gümnaasiumikursustele, toimub Tehnoloogiakoolis ka sel semestril LEGO robotite ehitamise kursus põhikoolile (alates 25. jaanuar)!

Kursused toimuvad laupäevastel päevadel Tallinna Tehnikaülikoolis. Täpsem info kursuste kohta ja registreerimislink on saadaval Tehnoloogiakooli kodulehel: http://tehnoloogiakool.ttu.ee