Huvitegevus
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Teatritrupp K.O.K.K.

Näitetrupp Eksperiment tõi Jõgeva festivalilt "Tuulelapsed" laureaaditiitli!

24.-25. jaanuaril Jõgeval toimunud vabariiklikust festivalist "Tuulelapsed" võttis osa 17 truppi üle Eesti. Žürii tunnustas Viimsi Kooli näiteringi Eksperiment laureaaditiitliga, kiites luule mõtestamise oskust, huvitavat liikumist ja üheshingamist ja juhendaja panust luuleteatriga tegelemisel.

Trupi koosseis: Linda Sootak, Kasper Sebastian Silla, Elisabeth Madisson, Heleriin Lass, Alex Paul Pukk, Pilleriin Väster, Ott Salla, Triinu Roosna, Emily Bruus, Merilyn Litvinov, Joosep Pajus, Pia Kai Sild, Eliis Jõgioja, Elis Marii Viltsin, Hans Joosep Hanson, Dan Maapalu.

Juhendaja Külli Täht