Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Edukas esinemine koolinoorte MV vahevoorus

Teisipäeval, 28. jaanuaril toimus XI Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste vahevoor. Viimsi Kooli 9.c klassi võistkond koosseisus Ann-Katriin Kelder, Hans-Joosep Hanson, Raul Jerva ja Katarina Kaleininkas jäi jagama Harjumaa põhikoolide arvestuses Saku Gümnaasiumi 9. klasside võistkonnaga I-II kohta! 9.d klassi võistkond koosseisus Wiljar Lobjakas ja Markus Maasing saavutas põhikoolide arvestuses III koha ja 8.c klassi võistkond koosseisus Stenver Pärn, Roland Abel, Henri Särekanno ja Rhett Kütsen IV koha. Harjumaa gümnaasiumide arvestuses saavutas 11.b klassi võistkond kooseisus Kristian Raus, Henry Härm, Kiur Olaf Sild ja Janari Parts V koha.

Viimsi Kooli esindasid veel 10.b klassi võistkond koosseisus Kadri Orumaa, Maris Alev, Lilith Napp ja Mark Oskar Laur ning 12.b klassi võistkond koosseisus Liisa Kams, Rauno Leppik, Georg Haud ja Raino Nurm.

Õpilasi juhendasid Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas.