Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Projekti "TreasureBooks" Eesti kohtumine

29. jaanuarist 2. veebruarini toimus Viimsi koolis rahvusvahelise projekti "TreasureBooks" esimene kohtumine. Kohtumise eesmärgiks oli top 10 raamatute jagamine ja nende põhjal e-raamatute koostamine ning erinevate Euroopa riikide õpilaste ja õpetajate omavaheline kogemuste jagamine. Soome, Saksa ja Taani õpilased olid majutatud Viimsi õpilaste peredesse. 

Kolmapäeval toimus avaseminar, kus omavahel tutvuti ning riikide delegatsioonid tutvustasid oma koole. Neljapäeval töötasid õpilased gruppides, et jagada oma riigi top 10 raamatuid ja koostada soovituste nimekiri. Samuti tehti ühiselt raamatute kohta postreid, et neid siis teistele nn maha müüa. 

Reedene päev möödus arvutiklassis e-raamatuid koostades. Klõpsates pildil avaneb e-raamat. Õhtul tantsiti Eesti ja Taani rahvatantse, mängiti mänge, söödi õpilaste poolt valmistatud toite ning veedeti lihtsalt mõnusalt aega. 

Ühisraamat

Denmark

Finland ebook

germanys_book

Estonia_ebook


Täpsem ülevaade projekti kohtumisest SIIN
Projekt on saanud toetust Elukestva õppe programmist.

Aitäh kõikidele õpilastele, nende peredele ja projekti meeskonna liikmetele.