Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Teenifest 2014 Laulasmaal pakkus ilusaid hetki

31.01-02.02 toimus Laulasmaal traditsiooniline iga-aastane Teenifest (koolinoorte teatrifestival). Viimsi Kooli näitetrupp Eksperiment võttis seekord samuti osa, sama etendusega, millega eelmisel nädalavahetusel Jõgeva festivalil "Tuulelapsed" käidi. Festivalil osales ka sõprustrupp Itaaliast.

Teenifest XII žürii koosseisus: Rait Avestik, Rain Mikser, Argo Aadli, Tanel Saar, Maaja Hallik, Toni Käsper, Dmitri Harchenko andsid Eksperimendile välja järgmise preemia:

Tunnustus muljetavaldava pühendumis eest luule ja teatri ühendamisel

Ott Salla pärjati festivali parimaks meesnäitlejaks (preemia läks kahasse ühe Hugo Treffneri Gümnaasiumi poisiga).

Fotode autor Risto Bruus