Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilaskonverents "Meie elukeskkond 2014"

Tartu loodusmajas tähistatakse Maa päeva 22. aprillil juba 19. korda õpilaskonverentsiga „Meie elukeskkond“. Kutsume konverentsile esinema õpilasi kõikidest Eestimaa koolidest. Ettekanded võiksid käsitleda keskkonnaprojekte, milles õpilased on osalenud, keskkonna-teemalisi uurimistöid, loodusvaatlusi, koolides edukalt toimunud keskkonnaüritusi jms. Esinejate vanus ei ole piiratud. Võimalikud on ka stendiettekanded, filmi esitlused jne. Konverentsi ettekande pikkuseks võiks planeerida 5 - 10 min. Õpilaskonverentsil osalemiseks palume registreeruda 5. aprilliks aadressil: sirje.janikson@teec.ee. Ettekannete kuni 1 lk. pikkusi kokkuvõtteid ootame hiljemalt 11. aprilliks. Kui ettekannete soove on rohkesti, siis tehakse valik kokkuvõtete alusel. Sel aastal pakume võimalust osaleda ka õpitubades.