Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Teadmiskeskuse projekt "Loodus-, täppis- ja tehnikateadused - meie teadlik valik II" pälvis toetuse

Viimsi Kooli teadmiskeskuse projekt "Loodus-, täppis- ja tehnikateadused - meie teadlik valik II" pälvis SA Eesti Teadusagentuuri teaduse populariseerimise projektikonkursi toetuse! Teaduse populariseerimise projektikonkursi eesmärk on toetada tegevusi, mille kaudu toimub teadustegevuse tutvustamine ja laiemale avalikkusele mõistetavamaks tegemine, teaduse, teadussaavutuste ja teadlaste töö populariseerimine ning huvi äratamine teadustegevuse ja teadlase elukutse vastu.

Muuhulgas toetatakse tegevusi, millega äratada nooremate kooliõpilaste huvi teaduse ja tehnoloogia vastu; propageerida eesti keele kasutamist teaduskeelena; tutvustada interdistsiplinaarseid uurimissuundi.