Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Soome lahe rannik ja elustik

2014. aasta on Soome lahe aasta, mille vältel pööratakse tähelepanu sellele, et Soome laht on Läänemere üks saastatumaid alasid, kus toitainete koormus pinnaühikule ületab kolmekordselt Läänemere keskmise.
UNESCO Läänemere Projekt kuulutas Soome, Venemaa ja Eesti BSP koolidele välja Soome lahe aastale pühendatud joonistuskonkursi “Soome lahe rannik ja elustik". Konkursil osalenud Viimsi Kooli õpilastest leidsid źürii poolt ära märkimist järgmiste õpilaste tööd: Marcella Laura Polverino 6.c, Victoria-Lisethe Kriisa 6.c, Patrik Jõgeva 6.c, Kristina Jelõkova 6.kd, Katarina Kaleininkas 9.c, Signe Parts 9.c ja Kristiina Nordberg 7.d. Õpilasi juhendasid õpetajad Karin Keert ja Kersti Ojassalu.