Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Selgunud on koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad võistkonnad

Koolisisesel mälumängumeistrivõistlustel osales 72 võistkonda üle 200 mängijaga. Igal õppeveerandil toimus üks voor, kus 4.-7. klassi võistkondadelt küsiti 32 ja 8.-12. klassi võistkondadelt 45 küsimust erinevatest valdkondadest nagu nt loodus, geograafia, sport, meelelahutus, majandus ja poliitika, tehnika ja teadus, teater, muusika jne.
Paremusjärjestus selgitati välja 4., 5., 6., 7., 8.-9. ja 10.-12. klasside lõikes. Võistlus oli kuni viimase vooruni väga pingeline. Kuna arvesse läksid kõikide voorude tulemused, siis selgus üldine paremusjärjestus nelja vooru tulemuste summeerimisel. Nutikamaid kilvareid jäi lahutama ainult mõned punktid.

4. klasside arvestuses saavutas 74 punktiga I koha 4.kb klassi võistkond koosseisus Ralf Marcus Veedler, Rasmus Erik Varik, Emma Lotta Lõhmus, Eliisabet Kaasik;
5. klasside arvestuses saavutas 87 punktiga I koha 5.b klassi võistkond koosseisus Hanna Jaani, Kaia Mia Kalda, Markus Kivistik, Tristan Aljamaa;
6. klasside arvestuses 88 punktiga I koht 6.e klassi võistkonnale koosseisus Hugo Rebane, Markus Haagma, Karl Herman Jürgenson, Aleksander Lattik;
7. klasside arvestuses tuli 88 punktiga I kohale 7.e klassi võistkond koosseisus Karl Joonas Alamaa, Janar Velleste, Kevin Karl Männiste;
8.-9. klasside arvestuses saavutas 87 punktiga I koha 9.c klassi võistkond koosseisus Laura Liisa Katariina Jürgenson, Merilyn Sepp, Hans-Joosep Hanson;
10.-12. klasside arvestus napsas võidu 104 punktiga 12.b klassi võistkond koosseisus Ahto Ahven, Mihkel Rand ja Karl Taivo Kama.

4.-7. klasside tulemused: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=74070
8.-12. klasside tulemused: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=74069

Suur tänu mälumängumeistrivõistluste korraldusmeeskonnale: Marge Tammiste, Silja Suurthal, Liis Remmel, Külli Täht, Maret Laiv, Sirje Toomla, Margit Võsu ja Lauri Pihlak!
Suur tunnustus kõikidele klassijuhatajatele, kes motiveerisid oma õpilasi võistlusel osalema.

Korraldusmeeskonna nimel ja kohtumiseni järgmisel õppeaastal
Peeter