Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Teadmiskeskuse aastalõpuüritus

Viimsi Kooli teadmiskeskus kutsub kõiki teadushuvilisi 16. mail kell 17.00 aastalõpuüritusele. Üritus toimub Viimsi Kooli aulas ja oodatud on nii õpilased, õpetajad, vanemad jt huvilised.
Meie aastalõpuüritusele tuleb hr Mart Noorma, kes valiti ajalehe "Postimees" poolt 2013. aasta inimeseks Eestis, ta pälvis EV presidendi hariduspreemia ja ERR poolt tiitli aasta tegu 2013. Mart Noorma on tuntud Eesti tudengisatelliidi programmi ESTCube-1 algataja ning juhendajana ning teadust populariseeriva telesaate Rakett 69 kohtunikuna.

Hr Mart Noorma astub üles põneva ettekandega "Kosmos on seiklus".
"Kas tahad elada nagu seiklusfilmis? Siis leia oma elus ulmelised eesmärgid, mille täitmiseks tuleb sul leida parim meeskond ning ühiselt võidelda inimkonna õnneliku tuleviku nimel. Sellel teel ei ole puudu pingutusest, katastroofidest ja läbikukkumistest, kuid seda suurem on nauding saavutusest. Ja just täna on õige aeg alustamiseks."
Täname juhendajaid ja koostööpartnereid, tänu kellele on saanud meie tegevus võimalikuks. Õhtust ei puudu üllatustervitused noortele teadushuvilistele, kosmoseteemaline viktoriin ja loomulikult vaatame üheskoos animatsioonikursusel valminud multifilme.

Tule ise ja võta sõber kaasa!