Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

ENTRUM neljanda hooaja finalistid Viimsi Keskkoolist

ENTRUM on Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkurss ja arenguprogramm, mis sellel aastal haaras Põhja- Eestit. Programmi tutvustati koolis sügisel ja sellega liitus kokku viis gümnasisti (Kaie Laurie Vanaselja, Eva-Lota Tõnson, Kristian Raus, Kermo Aruoja, Carl Mattias Räägel). Nende ettevõtted jõudsid ka start-upide võistluse finaali.

ENTRUMi filosoofia aluseks on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ettevõtlusõppe mõttekoja veendumus, et ühiskond kestab ja areneb tänu inimestele, kes julgevad unistada ning tahavad ja suudavad oma ideid tegudeks muuta. Ettevõtlikkus on eelkõige hoiak ja ellusuhtumine. See eeldab loomingulisust, uuendusmeelsust ja riskivalmidust, samuti oskust võimalusi märgata, tegevust kavandada ja kavandatut ellu viia. Ettevõtlik inimene saab iseendaga hakkama ja suudab muuta ühiskonda – olgu siis ettevõtjana, koolijuhina, riigi- või haridusametnikuna, vabatahtlikuna vms.

Meie õpilaste start-upid:
DanceCloud loob keskkonda, mis koondab kasutajate endi üleslaetud inspireerivad tantsukoreograafiad. Start-up vahendab ka koreograafia tellimise teenust.
Nelja kuuga ENTRUM programmis on start-up ostnud domeeni ning arendanud erinevate kategooriatega veebilehte, kuhu on üles laetud kokku 10 Eesti ja välismaiste autorite loodud koreograafiat.
Start-up plaanib pärast ENTRUM-i läbimist veebiarendusega jätkata.
Liikmed: Kaie Laurie Vanaselja ja Eva-Lota Tõnson.
Rohkem infot: http://www.entrum.ee/projektid/dancecloud/

Kustom Bikes arendab veebilehte, mille vahendusel on kliendil võimalik luua ja tellida oma soovidele vastav jalgratas, hoides nii kokku aega ja raha sobiva ratta otsimisel.
Nelja kuuga ENTRUM programmis on start-up tegelenud veebilehe programmeerimisega ning saanud valmis esimese prototüübi.
Start-up plaanib pärast ENTRUM-i läbimist osaleda Garage48 ideede teostamise üritusel ning jätkata Eestis tegevust OÜ-na.
Liikmed: Kristian Raus, Kermo Aruoja, Carl Mattias Räägel.
Rohkem infot: http://www.entrum.ee/projektid/kustom-bikes/

Vaata lähemalt http://www.entrum.ee