Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Tugisüsteem
Tugiteenused
Kontaktid
Lingid ja artiklid

  Otsing
Täppisotsing  

Kontaktid

Tugispetsialistid jagunevad kooliastmetesse järgmiselt: 

I KOOLIASTE (1.- 3. klass)
HEV koordineerija/logopeed Kai Mäses. Ruum A108, kai.mases ät viimsi.edu.ee
Logopeed Merike Ennomäe. Ruum A210, merike.ennomae ät viimsi.edu.ee
Psühholoog Kristel Päll. Ruum A209 kristel.pall ät viimsi.edu.ee
Abiõpetaja Pirjo Kuldkepp. (õpituba 2.-3. klass, E-N 13.00-15.00) pirjo.kuldkepp ät viimsi.edu.ee
Eripedagoog Piia Karelsohn. Ruum A118, piia.karelsohn ät viimsi.edu.ee

II KOOLIASTE (4. - 6. klass)
HEV koordineerija/eripedagoog Triin Pärnpuu. Ruum A211, triin.parnpuu ät viimsi.edu.ee
Logopeed Kai Mäses. Ruum A108, kai.mases ät viimsi.edu.ee
Logopeed Merike Ennomäe. Ruum A210, merike.ennomae ät viimsi.edu.ee
Psühholoog Kristel Päll Ruum A209, kristel.pall ät viimsi.edu.ee
Eripedagoog Katrin Lääne. Ruum A111, katrin.laane ät viimsi.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Krista Putrolainen. Ruum A109, krista.putrolainen ät viimsi.edu.ee

III KOOLIASTE (7.- 9. klass)
HEV koordineerija/eripedagoog Ruth LobjakasRuum C225, ruth.lobjakas ät viimsi.edu.ee
Logopeed Merike Ennomäe. Ruum A210, merike.ennomae ät viimsi.edu.ee
Psühholoog Annaliis Tiidus. Ruum C217, annaliis.tiidus ät viimsi.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Eve Ott. Ruum C261, eve.ott ät viimsi.edu.ee
Abiõpetaja Greete KiviRuum C117, greete.kivi ät viimsi.edu.ee
Abiõpetaja Hilja Hallaste. Ruum C261, hilja.hallaste ät viimsi.edu.ee

IV KOOLIASTE (10.-12. klass)
Psühholoog Annaliis Tiidus. Ruum C217, annaliis.tiidus ät viimsi.edu.ee
 

HEV koordineerija (andekad õpilased) Triin Pärnpuu. Ruum C225, triin.parnpuu ät viimsi.edu.ee