Viimsi Kooli infolaat koos Viimsi Turvalisuspäevaga 13. septembril

13. septembril kell 11.00-14.00 toimub Viimsi Kooli traditsiooniline infolaat koos Viimsi Turvalisuspäevaga. Viimsi Kooli infolaada eesmärk on tutvustada vaba-aja veetmise võimalusi vallas, anda ülevaade Viimsi valla koolides toimuvatest huviringidest ning trennidest.

Tegemist on tõeliselt meeleoluka üritusega, kus peale info jagamise saab osta kooli- ja kontoritarbeid, raamatuid, tellida koolivormi. Lisaks astuvad laval üles mitmed infolaadal osalejad!

Viimsi Turvalisuspäeva eesmärgiks on anda viimsilastele igakülgset teavet, kuidas tagada enda ja oma lähedaste turvalisus ning kaitsta oma vara.

Üritus on kõigile tasuta!