Harjumaa koolidevahelised staadioniteatejooksud

Neljapäeval, 11. septembril toimusid Kose Gümnaasiumi staadionil Harjumaa koolidevahelised staadioniteatejooksud. Gümnaasiumide pendelteatejooksus saavutas Viimsi Kooli võistkond koosseisus Maris Alev (11.b), Ranette Karu (10.ml), Hanna-Liisa Aasmaa (11.a), Liivia Narvik (12.a), Grete-Lisann Grünśtam (12.a), Mark Oskar Laur (11.b), Arlo Talmar (11.a), Arles Egert Lelle (12.b), Andri Kaljumäe (12.a) ja Martin Lauri (11.b) II koha. 800 m teatejooksus saavutati III koht koosseisus Mark Oskar Laur (11.b), Arlo Talmar (11.a), Martin Lauri (11.b) ja Rasmus Kaarel Felt (12.a). Palju õnne tublidele sportlastele ja nende juhendajatele!