Piirkondlik 6. klasside õpioskuste olümpiaad

Esmaspäeval, 29. septembril toimus Randvere koolis üleriigilise 6. klasside õpioskuste olümpiaadi piirkonnavoor. Võistlusest võttis osa 25 viieliikmelist võistkonda Harjumaa koolidest. Viimsi Kooli I võistkond koosseisus Emili Kelle 6a (juhendaja Heli Piirmann), Oliver Kaljuste 6a (juhendaja Heli Piirmann), Kaur Reidma 6g (juhendaja Taimi Pärnpuu), Kathleen Loss 6b (juhendaja Küllike Kriisa) ja Maria Rander (juhendaja Küllike Kriisa) saavutas tihedas konkurentsis tubli IV koha. Viimsi Kooli II võistkond koosseisus Johanna Hanioja 6a (juhendaja Heli Piirmann), Tristan Aljamaa 6b (juhendaja Küllike Kriisa), Hanna Jaani 6b (juhendaja Küllike Kriisa), Karoliina Konno 6g (juhendaja Taimi Pärnpuu) ja Aleksander Pajuri 6g (juhendaja Taimi Pärnpuu) saavutas 14. koha. Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!