Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Õpetajate päeval anti 59 külalistundi

3. oktoobril tähistati õpetajate päeva ning erinevates klassides käis kokku tunde andmas 54 lapsevanemat-külalisõpetajat. Kokku andsid nad 59 külalistundi. Teemad varieerusid koerte kasvatamisest loomingulise inspiratsioonini. Lisaks sellele andsid 1.- 5. klassile tunde abituriendid.

Sel aastal kaasati peamiselt lapsevanemaid. Eriti hea meel oli tõdeda, et ka põhikoolis oli lapsevanemate osalus kõrge. Näiteks 7a klassis käis tunde andmas 4 lapsevanemat. Lisaks lapsevanematele käisid tunde andmas 4 ametnikku Viimsi vallavalitsusest, külalised Elamusaasta raames ning lapsevanemate endi tuttavad.

Väga populaarne oli koerte teema, mis tõi majja mitmeid neljajalgseid sõpru. Mitmed tunnid käsitlesid selle aasta fookuses olevat terviseteemat (tervist kahjustavad ained, elamine liikumispuudega). Osad klassid said jooga tunni ning praktilise tunni keskendumisest. Külas olid päästetöötajad ja sõjaväelased.

Räägiti jazz improvisatsioonist, sotsiaalmeediast, hispaania kultuurist, vabatahtlikust tööst, kogukonna rollist, lastekaitsest ja noorte osalusest.

Osad lapsevanemad andsid ka ainetunde nagu matemaatika, loodusõpetus, füüsika, inglise kirjandus, kehaline kasvatus ja inimeseõpetus.

Aitäh kõikidele õpetajatele, lapsevanematele, külalistele, kes tegid sellest päevast veidi teistmoodi päeva!