Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Aasta tegu hariduses 2014 on teadmiskeskus Collegium Eruditionis

Tartus, Vanemuise Kontserdimajas toimunud üleriigilisel Aasta Õpetaja auhinnagalal «Eestimaa õpib ja tänab» kuulutati Aasta haridusteoks Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis.
Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis toob ministeeriumi teatel lastele sära silma ning paneb ka õpetajad ja lapsevanemad vaimustuma, sest aitab tuua teadust laste igapäevastesse toimetustesse. Õpilaste teadushuvi varajaseks ärgitamiseks on algklassidest alates loodud palju põnevaid ringe. Teadmiskeskuse näol on tegu on algatusega, mis on kõikidele koolidele eeskujuks.