Koolipere
Tervisenõukogu

Õpilasesinduse laager käivitas 2017/2018 aktiivse hooaja

17.10.2017

13.-14.oktoobril toimus koolis õpilasesinduse laager uue koosseisuga. Laagri eesmärk on eelkõige üksteisega hästi tuttavaks saada, läbi rääkida ühiseks toimimiseks vajalikud kokulepped ja seada aastale eesmärgid.

Laager osutus äärmiselt positiivseks ja meeleolukaks ja efektiivseks. Esimese päeva pühendasime põhjalikumale tutvumisele. Peale selle, et vanad tutvusid uutega ja uued vanadega, said kõik veel rohkem omavahel tutvuda. Enamasti võis kokanduse klassist - kus me pesitsesime - kuulda naeru ja töist suminat.

Suure entusiasmi ja optimismiga tegime põhjalikumalt tööd õpilasesindusse ootuste osas, rääkisime läbi kuidas õpilasesindus toimib ning milline on meie tööplaan. Kokku said lepitud omavaheline suhtlemine ja ühised reeglid. Õhtusse jäid veel ristimine ja mängimine. Traditsioon taaselustati pimesi katsumustega ning küünlavalgel vande andmisega. Ühised traditsioonilised mängud kestsid hiliste tundideni.

Teine päev oli töine Arutlesime kodukorra üle, tegime ettepanekuid selle parendamiseks.

Samuti rääkisime, kuidas tegeleda oma tegevuse parema kajastamisega. Loodame sel aastal kogu protsessi veel efektiivsemalt tööle saada. Rääkisime rollides esindusest.

Kui suurem töö sai tehtud, siis laagri lõpetuseks valis õpilasesindus enda seast presidendi. Presidendiks sai Peeter Paju ja asepresidendiks Kertu Liisa Mooste - mõlemad 11.klassi õpilased.

Palju edu ja töökust ees olevaks aastaks!

Soovime kogu uue õpilasesinduse koosseisuga tervele kooliperele imelist aastat ning ootame kõiki osalema meie sündmustel! Tulemas on erinevaid põnevaid kohtumisi põnevate inimestega, filmiõhtud erinevatele vanustele, Vabalava, Ball, Moeaken ja palju muud põnevat.

!

18.10.2014 Õpilasesinduse esimene kokkusaamine