Koolipere
Vilistlased
Tervisenõukogu

Õpilasesinduse esimene kokkusaamine

Sel reedel ja laupäeval, 17.-18.oktoobril, toimus Viimsi keskkoolis esimene kahekümne nelja  tunnine koosolek õpilasesinduse uues koosseisus, milles võtsid osa seitseteist õpilast ning juhendajad Merit Eskel ja Lemme Randma.

Esimene õhtupoolik oli mõeldud eelkõige selleks, et saada omavahel tuttavaks, rääkida läbi järgneva päeva tegevused ning plaanid. Koosolek algas traditsioonilise tutvumisringiga, kus igaüks sai endast natuke rääkida. Seejärel tegime mitmeid rühmatöid, kus saime rääkida oma ootustest ja ideedest. Kui nii nimetatud õhtu ametlik pool oli läbi saanud asusime üheskoos õhtusööki tegema. Ühise õhtusöögi ajal sai palju nalja visatud ning kui kõigil kõhud täis söödud olid, mängisime meeskonnatööd arendavaid mänge ning laulsime kitarri saatel toredaid laule. Algul arvasime, et suudame olla öö läbi ärkvel kuid vaikselt hakkas väsimus meist jagu saama ning peagi nägid kõik oma magamiskottides imeilusat und.

Järgmine päev algas väga varakult ühise ujumisega Viimsi kooli ujulas. Siis ruttasime kõik hommikusöögile, milleks olid maitsvad pannkoogid, omlett ning makaronid juustu ja munaga, kui energiavarud olid taastatud pidime alustama tõsise tööga. Jagunesime gruppidesse, et jagada oma ideid erinevate projektide, ürituste ja üleüldise õpilasesinduse töö kohta. Seejärel otsustasime anda ajule väikse puhkuse ning samal ajal teha puhtaks õpilasesinduseruum. Seejärel kogunesime nõupidamiseruumi ja panime paika algelise aastaplaani, valisime igale projektile oma vastutaja ja tiimi ning leppisime kokku järgmise kokkusaamise aja. Esimese koosoleku ametlik osa lõppes õpilasesindusepresidendi kandidaatide valimisega. Siis asusime üheskoos enda järel koristama ning lõpetasime selleks korraks koosoleku ära.

Algul arvasime, et ei jõua kõike vajaliku ära teha kuid lõppude lõpuks olime enda ajagraafikust ees. Viimsi keskkooli õpilasesinduses on kokkusaanud imeline grupp noori, kellel on võrratult palju ideid ja motivatsiooni. Meil on rõõm teha tööd nii tööka tiimiga ning me võime rahuliku südamega öelda, et tõotab tulla väga tegus ja huvitav aasta uue Viimsi keskkooli õpilasesinduse koosseisuga.