Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

SA Viimsi Keskkooli Fond valis välja rahastatavad projektid neljandat aastat järjest

Juuni alguses kuulutas SA Viimsi Keskkooli Fond välja konkursi, mille abil oli Viimsi Kooli töötajatel, õpilastel, lapsevanematel ja vilistlastel võimalik taotleda Viimsi Kooli Fondist raha vähemalt üht klassiastet kaasava projekti läbiviimiseks.
Tingimuseks oli asjaolu, et projekt peab toetama üht järgmistest tegevustest: õppekava rakendustegevus; sporti ja tervist edendav tegevus; kultuuritegevus. Toetuste läbivaatamine toimus kahes voorus ning valiti välja projektid, mida fond rahaliselt toetab.

Komisjoni kuulusid: fondi juhatuse liige, fondi nõukogu liige, iga kooliastme õppejuht ja hoolekogu esindaja.

Toetatud projektid:
1) Seksuaaltervise loeng 8. kl. ( Merit Eskel)
2) Võimlemisvõistlus „Miss Graatsia“ 7.- 11.kl. neidudele (Marika Seppor)
3) Näiteringi „Eksperiment“ novembri ja detsembri laager (Külli Täht)
4) Verge Eesti Oü koolitus Viimsi Kooli õpetajatele (Karmen Paul/Kadri Kastehein)
5) Projekt „Giidiga ja giidina vanalinnas“ 10. klassid (Merike Kaus)

Toetussumma oli kokku 1499.80 eurot, millest osad projektid said toetust täismahus ning teised osaliselt.

Margit Võsu
Komisjoni esimees