Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Innovatsioonitehnoloogiad NutiLaboris

Neljapäeval, 13. novembril külastasid Viimsi Kooli teadmiskeskuse NutiLabori tundi TLÜ Haridustehnoloogia magistrandid, kes tutvustasid õppeaine „Innovatsioonitehnoloogiad“ raames uudset vahendit nimega Makey-Makey. Tegemist on füüsikatunnist tuttava vooluringi kaasaegse ja väga mitmeid lahendusi pakkuva edasiarendusega. Õpilased said koostada juhtivast ainest materjalidest online klaveri, joonistada paberile grafiidiga mängukonsooli, mille abil oli võimalik mängida arvutimänge jne. Innovaatilise seadme kasutusvaldkond on väga lai ning selle kasutamine aitab arendada õpilase loovust.