Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

XII Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor

Kolmapäeval, 26. novembril toimus Viimsi Koolis XII Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor, kuhu oli võistlema tulnud 28 põhikooli ja 38 gümnaasiumi võistkonda. Viimsi Kooli 8e klassi võistkond koosseisus Rasmus Kala, Janar Velleste, Karl Joonas Alamaa ja Markus Meresma jäi jagama Harjumaa põhikoolide arvestuses II-III kohta 9a klassi võistkonnaga, kes mängis koosseisus Mikael Ristmets, Brigita-Liisa Piipuu, Tanel Reigo ja Lisanna Põlluaas. Mõlemad võistkonnad lunastasid sellega koha vabariiklikule finaalvõistlusele, mis toimub 7. märtsil 2015.

Viimsi Kooli esindasid veel:
9c Roland Abel, Henri Särekanno, Rhett Kütsen ja Stenver Pärn 6. koht
12b Kiur Olaf Sild, Kristian Raus, Janari Parts ja Karl Koost 7. koht
10ml Wiljar Lobjakas, Markus Maasing, Henri Georg Kambura, Marti Himbek 13. koht
10ml Laura Liisa Katariina Jürgenson, Ann-Katriin Kelder, Harold Oja, Hans-Joosep Hanson 9. koht
10ml ja 10ms Pamela Abreldaal, Edwin Mõttus, Signe Parts ja Juuli Pihel 12. koht

Võistkondi juhendasid Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas.