Õppetöö
Kool kiidab
Kasulikud lingid

I koht 6.-7. klasside poiste Harjumaa koolidevaheliselt korvpallivõistluselt

Neljapäeval, 27. novembril toimusid Kuusalu Keskkoolis Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 6.-7. klasside poiste korvpallis. Viimsi Kooli võistkond kooseisus Kevin Sünd 7g (juhendaja Ahmed Porkveli), Gregor Rikberg 7a (juhendaja Mirkko Kiiss), Trevor Sarapuu 7b (juhendaja Mirkko Kiiss), Kristo Palmik 6a (juhendaja Eha Rünne), Jorgen Rikberg 6d (juhendaja Mirkko Kiiss), Marten Mätlik 6b (juhendaja Eha Rünne), Kristofer Seema 7d (juhendaja Mirkko Kiiss), Rauno Stoltsen 7b (juhendaja Ain Pinnonen) ja Argo Ranne 7a (juhendaja Ain Pinnonen) saavutas I koha. Meeskonda juhendas võistlusel Ahmed Porkveli.