Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Robotex 2014

29. ja 30. novembril toimus Tallinna Tehnikaülikooli Spordihoones Baltimaade suurim robootikavõistlus Robotex 2014. Robootikavõistlusel osales üle 250 roboti, mis on kõigi aegade rekord. Võistlejaid oli Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Soomest, Egiptusest, Venemaalt, Peruust ja isegi Iraanist. Teist korda osalesid Robotexil rahvusvahelises konkurentsis teadmiskeskuse robootikaringi õpilased, kes sellel aastal küll auhinnalistele kohtadele ei tulnud, kuid võrreldes eelmise aasta ühe robotiga, oldi sellel aastal võistlustules lausa kaheksa robotiga. Esmakordselt osaleti LEGO Sumo võistlusel, kus nopiti ka esimesed võidud.

Teadmiskeskuse robootikaringi õpilastest osalesid Robotexil:
LEGO joonejärgija: Andreas Proos 5f, Erko Elbrecht 5f, Kristo Kangur 5f; Rasmus Kallas 5b, Kristian Erik Papp 6c, Jorgen Tiigisoon 7c, Roger Käosaar 7a; Oliver Vetevool, Aleksander Martten Maitse – Randvere kool.
LEGO Sumo: Robin Rio Kreem 5f, Alex Georg Selling 5f; Jan Rain Laansalu, Freddy Aleksander Uustalu, Marcel Povilaitis – Randvere kool, Markus Neeme, Rasmus Tiiman – Randvere kool, Ramses Normak, Kaur Reidma 6g, Rasmus Eerik Varik; Andreas Laaniste, Olari Reitel, Henri Jürgenson – Randvere kool.