Õppetöö
Kool kiidab
Kasulikud lingid

Harjumaa saksa keele olümpiaad

Neljapäeval, 4. detsembril toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumis Harjumaa saksa keele olümpiaad. 6. klasside arvestuses saavutas I koha Kaur Reidma 6g (juhendaja Jaanika Sarv) ja II koha Filareta Dolcetta Velliste 6f (juhendaja Jaanika Sarv). 7. klasside arvestuses tuli võitjaks Viktoria Jefimova 7a (juhendaja Jana Saksing), II koha saavutas Hele-Riin Hallik 7b (juhendaja Jana Saksing) ja IV koha Fanny Vain 7b (juhendaja Jana Saksing). 8. klasside arvestuses I koht Marianne Liisa Ojang 8d (juhendaja Jaanika Sarv) ja III koht Marelle-Merita Seren 8e (juhendaja Jaanika Sarv). 9. klasside arvestuses võitis Sten-Jan Sarv 9e (juhendaja Jaanika Sarv), III koha saavutas Moonika Illisson 9f (juhendaja Jaanika Sarv) ja VI koha Filikitata Feezita Velliste 9e (juhendaja Jaanika Sarv). Viimsi Kooli esindasid veel Hans Kasepõld 9e ja Albert Ananda Viilik 9e (juhendajaks Jaanika Sarv).