Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

III preemia õpilasleiutajate riiklikult konkursilt

Täna andis EV President Toomas Hendrik Ilves üle riiklikud preemiad parimatele õpilasleiutajate konkursil osalenud õpilastele ning nende juhendajatele. Kokku pälvisid kolmes vanusekategoorias riikliku preemia 38 õpilast. Viimsi Kooli õpilane Kristjan Süvaorg (11ml) võitis oma leiutisega "Õliautomaat - kütame Eestit efektiivselt" 10.-12. klasside kategoorias III preemia. President Toomas Hendrik Ilves ütles auhindu üle andes, et esmapilgul väikestest ideedest saavad suured asjad, kui olla järjekindel – kõik asjad ei pruugi kohe õnnestuda, kuid tuleb julgelt mõelda ja oma mõtted teoks teha. „Teie olete tulevikus skaipide, crabcadide, transferwisede ja teiste maailma muutnud leiutiste autorid. Teie olete meie tulevik! Tänan teid, et olete olnud julged ja nutikad!“