Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 13. detsembril toimus Viimsi Koolis üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Võistlema oli tulnud pea 200 õpilast Harjumaa erinevatest koolidest. Viimsi Kooli õpilastest võitis 7. klasside arvestuses Merilin Radvilavićius 7a (juhendaja Karin Keert) III koha, 8. klasside arvestuses Marianne Liisa Ojang 8d (juhendaja Kersti Ojassalu) IV koha, Kertu Saul 8e (juhendaja Kersti Ojassalu) VI koha ja gümnaasiumide arvestuses Janari Parts 12b (juhendaja Kersti Ojassalu) III koha.
Viimsi Kooli esindasid veel:

Luisa Klaar 7d (juhendaja Kersti Ojassalu), Jorgen Tiigisoon 7c (juhendaja Kersti Ojassalu), Viktoria Jefimiva 7a (juhendaja Karin Keert), Mark Tambik 7a (juhendaja Karin Keert), Tobias Tikenberg 7a (juhendaja Karin Keert), Evo Annus 7b (juhendaja Karin Keert), Krevob Alet-Märtson 7d (juhendaja Kersti Ojassalu), Peeter Aleksander Paju 8b (juhendaja Karin Keert), Mari-Mall Rähn 8b (juhendaja Karin Keert), Markus Meresma 8e (juhendaja Kersti Ojassalu), Ragnar-Markus Manitski 8f (juhendaja Kersti Ojassalu), Karl Joonas Alamaa (juhendaja Kersti Ojassalu), Kristjan Pekk 8b (juhendaja Karin Keert), Mikael Ristmets 9a (juhendaja Kersti Ojassalu), Mark-Kennert Vildmaus 9b (juhendaja Kersti Ojassalu), Theodor Kasper Vallikivi 9b (juhendaja Kersti Ojassalu), Anton Osvald Kuusk 9e (juhendaja Karin Keert), Hans Kasepõld 9e (juhendaja Karin Keert), Sten-Jan Sarv 9e (juhendaja Karin Keert), Kiur Olaf Sild 12b (juhendaja Kersti Ojassalu), Henry Härm 12b (juhendaja Kersti Ojassalu), Markus Maasing 10ml (juhendaja Kersti Ojassalu), Mark Oskar Laur 11b (juhendaja Kersti Ojassalu), Wiljar Lobjakas 10ml (juhendaja Kersti Ojassalu) ja Lilith Napp 11b (juhendaja Kersti Ojassalu.

Olümpiaadi korraldusmeeskonda kuulusid Kersti Ojassalu, Karin Keert, Triinu Pappel, Tõnu Toomeoja, Rein Tiisvelt ja Peeter Sipelgas.