Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Aasta tegijad

12. detsembril toimus Viimsi Keskkooli personali jõulupidu, kus tunnustati aasta kolleege, aasta klassijuhatajat, aasta aineõpetajat ja aasta klassiõpetajat.

• Aasta kolleegid - Peeter Sipelgas, Vilve Roosioks
  • Aasta klassiõpetaja - Tea Reinberk
  • Aasta aineõpetaja - Ivi Rammul
  • Aasta klassijuhataja. Eelmisel õppeaastal läbiviidud tagasiside uuringul tulemusena hinnati väga paljude klassijuhatajate tööd kõrgelt nii õpilaste kui vanemate poolt: Maris Laanela, Merle Sepp, Merike Sepp, Jana Tiits, Marge Tammiste, Taimi Pärnpuu, Küllike Kriisa, Liis Remmel, Kairy Nahkur, Karin Keert, Lemme Randma, Madis Raspel, Külli Alver, Külli Talmar, Ingrid Rõigas, Kersti Ojassalu, Alge Ilosaar, Janek Murakas, Mirjam Mätlik, Liisi Okas, Tea Reinberk, Marika Ohno. Kuna kõik need õpetajad vääriksid aasta klassijuhataja tiitlit, siis lõplik valik selgitati loosiga ja fortuuna tõmbas loosirattast välja Merle Sepa nime.

Aasta tegijatel on võimalik külastada EDUCA haridusmessi Soomes, et ammutada uusi ja põnevaid ideid oma tundidesse.