Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Tasuta koolilõuna gümnaasiumis

Head Viimsi Kooli 10.-12. klasside õpilased ja lapsevanemad!

Viimsi Vallavalitsus annab teada, et alates jaanuarist 2015. a. saavad Viimsi Koolis tasuta koolilõuna lisaks põhikooli õpilastele ka 10.-12. klasside õpilased.

Järgmisest aastast on riik määranud linnadele ja valdadele koolilõuna toetuseks 78 senti õpilase kohta päevas. Viimsi vald on omalt poolt planeerinud oma eelarvest täiendavalt 68 senti õpilase kohta, millega on tagatud tasuta koolilõuna ka kõigile gümnaasiumiastme õpilastele.

Tasuta koolilõuna saamiseks tuleb gümnaasiumiastme õpilastel edaspidi kooli sööklas ette näidata õpilaspilet.

Lisainformatsiooni ja täiendavate küsimuste puhul palun ühendust võtta vallavalitsuse noorsoo- ja haridusametiga haridus@viimsivv.ee või Viimsi Kooli toitlustajaga info@koolitoit.ee.