III koht rahvusvaheliselt õpetajate võrkpalliturniirilt

2.-3. jaanuarini 2015 toimusid Valgas ja Valkas XXVI rahvusvahelised õpetajate võrkpalli võistlused, mille eestvedajateks on Eesti Koolispordi Liit ja Eesti Haridustöötajate Liit. Turniirist võttis osa kokku 34 kooli Eestist, Lätist ja Soomest. Võistkonnad on jagatud vastavalt eelnevate aasate tulemustele kolme liigasse. Viimsi Kooli võistkond koosseisus Kersti Ojassalu, Kaire Oja, Kätlin Luik, Jane Sisask, Rein Tiisvelt, Aarne-Vello Kersa ja Peeter Sipelgas saavutas 2. liigas III koha.

Alagrupis mindi vastamisi Rannu Kooli ja Eesti Koolispordi Liidu võistkondadega. Mõlemad vastased alistati tulemusega 2:0. Poolfinaalis tuli tunnistada sama tulemusega Oru Kooli paremust. 2. liiga III-IV koha saatust otsustavas mängus pidid tunnistama Gustav Adolfi Gümnaasiumi õpetajad Viimsi Kooli paremust tulemusega 2:0 ja sellega saadi turniiril III koht, millega tagati pääs järgmiseks aastaks 1. liigasse.