Gümnasistidel käis külas Briti suursaadik Chris Holtby

Kolmapäeval, 14. jaanuaril käis gümnaasiumiastmele inglise keelt õpetamas Briti suursaadik Chris Holtby. Kõnevõistluse eel jagas ta 10. klassi õpilastele nõuandeid avaliku kõne pidamise kohta ja julgematel oli võimalus ka kohe eksprompt lühikõnesid harjutada. Enesekindlust tuli juurde ja enda kõne kirjutamiseks said kõik häid ideid. Kogu gümnaasiumiosa sai osa loengust "What has the UK ever done for me?", misjärel kasutati aktiivselt võimalust esitada küsimusi. Suursaadik jättis oma autogrammi kooli raamatukogus olevale sambale. Esineja võlus kuulajaid oma hea huumorimeele ja sõbraliku suhtumisega Eestisse ja eestlastesse.