Poiste joonistamispäev "Koolilapse auto"

Teisipäeval, 20. jaanuaril toimus Loksa Gümnaasiumis Harjumaa 2.-4. klasside poiste joonistamispäev teemal "Koolilapse auto". Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Juhan Kristjuhan 2c (juhendaja Tea Reinberk), Lars Liimets 4e (Jaanika Pärnamägi), Carl-Joosep Jürimäe 3a (Kristiina Leppik), Rasmus Rabtśuk 2d (juhendaja Mariliis Tuulik), Gregor Lehtmets 4a (juhendaja Mariliis Tuulik), Oscar Ollik 4b (juhendaja Mariliis Tuulik), Henri Huik 4c (juhendaja Mariliis Tuulik), Märt Rikken 4d (juhendaja Eha Pajus), Karl Hans Kraav 2b (juhendaja Laura Serikov), Robin Koor 2a (juhendaja Riina Valma), Joosep Kuus 3b (juhendaja Kristiina Leppik) ja Henri Kahl 2c (juhendaja Tea Reinberk).